Hírek archívum 2019. Április

Ismét MUISZ tagok lettünk!

Ismét MUISZ tagok lettünk!
Az Utazz Afrikába Utazási Iroda három év (az alapító GYES-GYED időszaka miatt) kihagyás után újra jelentkezett, és ismét felvételt nyert a Magyar Utazási Irodák Szövetségébe! 

Kint jártunk a fokvárosi Világturisztikai szakkiállításon

Kint jártunk a fokvárosi Világturisztikai szakkiállításon
A Fokvárosi Világturisztikai Szakkiállítás Afrika egyik vezető turisztikai vására, mely 2014 óra évente megrendezésre kerül a Dél-Afrikai Köztársaság egyik legmodernebb, legnemzetközibb városában, Fokvárosban. Szilasi Ildikó az Utazz Afrikába Utazási Iroda alapítója és ügyvezetője beszámolója a vásárról. 

Fölszálltak a Pelikánok- cikk a Nők Lapjában az Utazz Afrikába alapítójáról

Fölszálltak a Pelikánok- cikk a Nők Lapjában az Utazz Afrikába alapítójáról
Ajánlottak érte koporsót, megkóstolta az óriáshernyót, és elment abba a királyságba, ahol a kunyhóban egy magyar kutató közel százéves könyvét őrzik. Huszonnégy afrikai országban volt már, és tudja, hogy a fekete kontinensen csak a párás, füstös illat nem változik. Pór Attila írása Szilasi Ildikó Afrika-kutatóról, az Utazz Afrikába Utazási Iroda alapítójáról...

Archívum

Rólunk mondták

We would like to express all our satisfaction . Our tour has been really fantastic. We liked your organization, your partners and Gabor. Djanet partner is really a good,reliable and professional tour operator. His team has been always at our disposal and we enjoy the time spent with all during the days spent in the desert. Tour operator in Algiers has been ok and available and flexible to organize and handle changes in the programs. Gabor is really a good professional guide. Handling two different kind of participants ( Hungarians and Italians) is not always easy. Thanks. - Angela V.

Tökéletes volt a szervezés, nagyon jó volt az egész program. A legnagyobb gondossággal figyelt ránk a gájd. A gorillales frenetikus volt, 7-8 méter távolságból láttuk az ezüsthátút, a négy bébit és a mama gorillát. Valami zseniális volt. Életünk legjobb utazása volt megkockáztatom, pedig sok helyütt jártunk már. A lodge-ok kifogástalanok voltak. Nem tudnék egy kellemetlen tapasztalatot sem felhozni. - Molnár Erika

Köszönöm az Algéria út szervezését, vezetését. Nagyon jól sikerült! Sivatagi "nomád" élet után csupa luxusban, bőségben volt részünk. A Helyiek kedvessége, szívessége lenyűgöző volt. - F. Gizella

Egy életre szóló élmény volt, köszönöm, hogy itt lehettem! - K. Erika

Elképesztő, szívmelengető világ. Megéri felfedezni. - P. Zsuzsa

Nagyon köszönjük az utazást a jól megszervezett programokat és nem utolsó sorban a csodálatos élményeket! - S. Vilmos, Budapest

7 órát gyalogoltunk a Bwindi Nemzeti Parkban, mire rátaláltunk a helyi gorillákra egy völgyben, a hegy túloldalán. Láttuk a nagy ezüsthátút, a családjával együtt, volt velük egy négy hónapos kis gorilla is, aki végig csínytalankodott és játszott a többi társával. Fantasztikus élmény volt mindezt látni! A helyi gájd- sofőrünk profi volt és előzékeny, addig kereste velünk az oroszlánokat a nemzeti parkokban, ameddig meg nem találtuk őket. - Szentpéteri Család, Budapest

Értesüljön elsőként akcióinkról, újdonságainkról

Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése

Utazási Irodánk a Magyar Utazásszervezők Országos Szövetségének és az Afrikai Utazási és Turisztikai Szövetségnek is tagja
Bezár