Madagaszkár az orchida-kedvelők és természetfotósok paradicsoma. - Név nélkül
Remekül éreztük magunkat Tanzániában.A Ngorongoron és a Serengetin tett szafarink tett ránk a legmélyebb benyomást, hiszen most saját magunk tapasztalhattuk mindazt -vagy majdnem mindazt- amit eddig csak könyveken keresztül vagy filmeken láthattunk.
Minden rendben volt rengeteg érdekes dolgot láttunk és még abba a szerencsében is volt részünk, hogy hazafelé a repülőnk megkerülte a Kilimanjarot (ráadásul pont azon az oldalon ültünk).
- Kutas Család
A madagaszkári gájd rendkívülit nyújtott mind a helyszínek megválogatásában, mind pedig rendkívül intelligens, sohasem tolakodó, de állandó készenléti figyelmességével. - F. Gábor
Annyi élményt kaptunk, hogy olyan érzés, mintha egy hónapja úton lennénk, nem csak tíz napja. Milyen régen volt, hogy elindultunk! - P. Miklós
Szuper volt, főleg a szafarik! Rengeteg állatot láttunk, zsiráfokat, hatvanasával! A Four Seasons Hotel a Serengetinél különösen tetszett. A magyar utaztatási partner nagyon segítőkész volt, kellemes ember. - G. Gábor, Budapest
Csak szuperlatívuszokban beszélhetek az útról. A helyi idegenvezetőnk
mindent elkövetett, hogy az alap programokon kívül a legtöbbet
hozzuk ki az utazásból. Az út fénypontja ,hogy részt tudtunk venni a hamar törzsnél egy férfivá
avatási szertartáson a bikaugratáson .El sem tudom mondani, hogy mekkora
élmény volt részt venni egy ilyen ceremónián!
- Csilla és Zsolt
Egy megvalósult álom, aminek minden percét élveztem. Garantáltan nem utoljára jártam Afrikában! - T. Andrea